42 Yıllık Tecrübe

Alüminyum Soğutucu Profil

Alüminyum Soğutucu Profil Üretimi

Özen alüminyum sektörde tercih edilen alüminyum soğutucu profil çeşitleri ile  aydınlatma , led aydınlatma,  enerji, telekomünikasyon, otomotiv, medikal, askeri ve elektronik endüstrisi için alüminyum soğutucularda tercih edilen bir marka haline gelmiştir

Alüminyum Soğutucu Profillerimizi İncelemek İsterseniz Buradan

Özel profil siparişi verebilmek için iletişime geçmek isterseniz buradan

Alüminyum Soğutucu Ekstrüzyonu

41 yılı geçen ekstrüzyon tecrübesi ile Özen Alüminyum,  piyasadaki soğutucular arasında en geniş soğutma yüzeyine ve küçük hacime sahip soğutucuları üretmektedir. İstanbul Bayrampaşa ve İkitelli mağazalarımızda örnek soğutucu profilleri görüp sipariş vermeniz mümkündür.

Elimizde profil çeşitlerine ek olarak müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler ile daha iyi soğutma yüzeyine ve daha küçük hacimli profilleri üretebilmek için Ar-Ge bölümümüz sürekli çalışmaktadır.

alüminyum soğutucu profil

Isı Mühendisliği:

Isı mühendisliği son yıllarda Türkiye’de gelişmekte olan bir sektör olup çalışmalarımızda bize yol göstermektedir. Özellikle askeri ve Tıbbı cihazlardaki soğutma ihtiyacının yüksek olması daima en uygun profilleri tasarlamamızda, ısı mühendisliği yeteneklerinden faydalanarak en doğru çözümleri sunmak birinci önceliğimizdir.

Kutular, Ön paneller ve Diğer Ekstrüde Ürünler:

10 dan fazla alaşım ile ya da müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre alüminyum alaşımlardan da üretim yapabilmekteyiz. Özellikle otomotiv ve aydınlatma sektöründen gelen özel üretim soğutucu profilleri , tasarım ekibimiz kolaylıkla oluşturarak müşterilerimize sunmaktadır.

Alüminyum soğutucu profil siparişlerinin en çok geldiği illerden biri olan İstanbul içerisinde konumlanmış 3 mağazamız ile hizmet vererek, çeşitli soğutucuları istediğiniz boy ve kalınlıklarda üreterek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

.
Uygulama alanları:

Bilgisayar, elektrik, otomotiv, telekomünikasyon, medikal, LED, askeri ve güç elektroniği endüstrisi.

alüminyum soğutucu profil
Alüminyum Soğutucu Profili
Led Soğutucu Profili